Jeśli chcesz zmienić sposób odżywiania, zacząć więcej się ruszać, po prostu coś zmienić w swoim ŻYCIU…

Zdrowy styl życia to taki sposób życia, który ma na celu zapewnienie optymalnego zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego oraz zminimalizować ryzyko zachorowania na choroby określane mianem społecznych.

Jesteś managerem swojego życia, codziennie dokonujesz wyborów i zarządzasz swoim dniem. Pozwól, że zapytam – jak Ci to wychodzi? Jeśli nie czujesz się w pełni zadowolony lub zadowolona, to znaczy, że są obszary, które możesz zmienić i umiejętności, nad którymi możemy popracować.
Możesz zadać sobie pytanie: czy mój styl życia jest zdrowy? Podpowiem Ci, co składa się na styl życia: dieta, długość snu, aktywność fizyczna, stosowanie używek (palenie papierosów, narkotyki, alkohol), korzystanie z opieki medycznej (badania profilaktyczne).

Jak myślisz, czy zapewniasz sobie optymalne zdrowie i minimalizujesz ryzyko zachorowania na choroby określane mianem społecznych (cukrzyca typu 2, nadciśnienie, miażdżyca, zawał, astma, a nawet nowotwory)?
Podchodzę holistycznie do zdrowia i odżywiania oraz problemu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Takie podejście przynosi wspaniałe efekty, zarówno tym, którzy pragną zmienić sposób odżywiania, czy przestać zajadać stres, jak i tym, którzy chcą zacząć więcej się ruszać, rzucić palenie itp. Pomogę Ci przemodelować Twój styl życia na taki, który poprawi Twoje samopoczucie i doda witalności. Gdybyś jutro mógł zmienić jeden obszar życia związany z szeroko pojętym zdrowiem, co by to było?


AKADEMIA ZDROWIA Ukryte Skrzydła
tel. 531 519 138
weronikakapri@interia.pl