O mnie

Jestem absolwentką socjologii, prestiżowych studiów podyplomowych na uczelni Collegium Civitas Coaching Zdrowia i Żywienia, oraz psychoonkologii na SWPS we Wrocławiu.

Weronika Socha - psychoonkolog

Od dzieciństwa towarzyszką mojego życia była Choroba. Od czwartego roku życia moim drugim domem był szpital. Choroba nerek (obecnie jestem po przeszczepie nerki), pęknięcie tętniaka mózgu i jeszcze kilka innych incydentów zdrowotnych, nauczyło mnie pokory, szacunku do życia, miłości do samej siebie i drugiego człowieka. Wiem z własnego doświadczenia, jak ważna jest psychika w procesie zdrowienia.

Realizując się w pracy z osobami chorymi, zauważyłam, że bardzo podobne, jeśli nie takie same, problemy z emocjami maja ludzie zdrowi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wielu ludzi, zajęłam się pracą z osobami w strefie biznesu. Praca ze stresem, asertywność, wypalenie zawodowe, a w końcu inteligencja emocjonalna. Oprócz sesji coachingowych, warsztatów, szkoleń, pracuję jedną z technik terapii poznawczo-behawioralnej RTZ – Racjonalna Terapia Zachowań (praca z przekonaniami), techniką uważności, wizualizacjami, a komunikacji uczę dzięki znajomości Porozumienia bez przemocy Marshalla Rosenberga.

Jeśli Twoja SPRAWA DO ZAŁATWIENIA (nie problem) znajduje się na końcu listy w punkcie INNE, nie smuć się, nie wstydź – ZADZWOŃ lub NAPISZ do mnie.


AKADEMIA ZDROWIA Ukryte Skrzydła
tel. 531 519 138
weronikakapri@interia.pl